Kontakt oss

Har du noen spørsmål om Sarpsborg ASVO eller våre tjenester? Vi vil gjerne hjelpe deg, uansett hva du skulle lure på!

Nedover på denne siden vil du finne
kontaktinformasjon til de ulike avdelingene.

Administrasjonen (Avd. Sentrum)

Ved generelle spørsmål ønsker vi at du kontakter administrasjonen gjennom kontaktskjema eller info nedenfor.

Her finner du eksterne arbeidsplasser og lærekandidater.

Telefon:  69 10 80 40

E-post: post@sarpsborgasvo.no

Kontakt

Avdelinger

Avdeling Sentrum

Administrasjon, hjelpemiddellager, Thranes café, bygruppa og IKT-gruppa.

Telefon: 69 10 80 40

Adresse: Roald Amundsensgate 33, 1723 Sarpsborg

Fred Magne Jahnsen

Daglig leder

E-post: fred-magne.jahnsen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 909 64 219

Torgeir Sloreby

Faglig leder

E-post: torgeir.sloreby@sarpsborgasvo.no

Telefon: 474 76 668

Vesna Sojtaric

Sekretær

E-post: vesna.sojtaric@sarpsborgasvo.no

Telefon: 489 96 558

Therese Grandahl

Lærekandidater

E-post: therese.grandahl@sarpsborgasvo.no

Telefon: 958 53 049

Simen Jensen

Eksterne arbeidsplasser

E-post: simen.jensen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 476 99 178

Avdeling Grålum

Jobbrukt, catering, bruktmarkedet, vedproduksjon, bilpleieavdelingen, grøntgruppa, makulering og fortidsminnegruppa.

Telefon:  69 10 87 20

Adresse: Grålumveien 192, 1712 Grålum

Elin Darbakk

Kantine og catering

E-post: jobbfrukt@sarpsborgasvo.no

Telefon: 489 96 548

Per-Cato Haglund

Jobbfrukt

E-post: jobbfrukt@sarpsborgasvo.no

Telefon: 489 92 417

Bente Bakkum

Kantine og catering

E-post: bente.bakkum@sarpsborgasvo.no

Telefon: 489 96 548

Marius S Knudsen

Makulering

E-post: makulering@sarpsborgasvo.no

Telefon: 404 22 080

Wenche Nilsen

Bruktmarkedet

E-post: graalum@sarpsborgasvo.no

Telefon: 489 96 556

Ann Karin Nilsen

Bruktmarkedet

E-post: ann-karin.nilsen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 957 76 613

Hans-Petter Lund

Grøntgruppa

E-post: hans.petter@sarpsborgasvo.no

Telefon: 912 45 611

Freddy Amundsen

Bilpleieavdelingen

E-post: freddy.amundsen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 948 21 929

Arne Gøran Antonsen

Grøntgruppa

E-post: grontservice@sarpsborasvo.no

Telefon: 951 45 154

Lars Fongaard Andersen

Vedgruppa Grålum

E-post: vedsalg@sarpsborgasvo.no

Telefon: 404 03 749

Avdeling Skjeberg

Montasjen, Bruktboden og Vestvold.

Telefon: 69 10 80 52

Adresse: Skjebergveien 47, 1739 Skjeberg

Thor Egil Jensen

Montasjen

E-post: montasje@sarpsborgasvo.no

Telefon: 458 77 068

Helene Mathisen

Bruktboden

E-post: bruktboden@sarpsborgasvo.no

Telefon: 474 65 454

Ann Christin Nordheim

Bruktboden

E-post: ann-christin.nordheim@sarpsborgasvo.no

Telefon: 989 03 491

Rune Liudalen

Vedgruppa på Vestvold

E-post: rune.liudalen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 948 22 975

Thomas Lassen

Kantine og catering Skjeberg

E-post: thomas.lassen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 482 14 416

Thomas Olsen

Grøntgruppe på Vestvold

E-post: thomas.olsen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 482 34 312

Lars Åsheim

Montasjen

E-post: montasje@sarpsborgasvo.no

Telefon: 940 19 321

Hjelpemiddellageret, Thranes Cafe, IKT og Bygruppa

Telefon: 69 10 80 40 / 69 10 80 41

Adresse: R. Amundsensgt. 33, 1723 Sarpsborg

Pål Berg Olsen

Hjelpemiddellageret

E-post: hmlager@sarpsborgasvo.no

Telefon: 402 89 323

Anders BB Alfredsen

Hjelpemiddellageret

E-post: anders.alfredsen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 901 06 511

Jan Karlsson

Hjelpemiddellageret

E-post: hmlager@sarpsborgasvo.no

Telefon: 404 11 758

Nina Stenersen

IKT og Bygruppa

E-post: nina.stenersen@sarpsborgasvo.no

Telefon: 471 76 611

Jane Hagen

Thranes Cafè

E-post: thranecafe@sarpsborgasvo.no

Telefon: 691 08 048

Vera Monsen

Thranes Cafè

E-post: thranecafe@sarpsborgasvo.no

Telefon: 691 08 048